UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Date
pt: Data

en: Weight
pt: Peso

en: Price
pt: Preço

en: Customer
pt: Cliente

en: SKU
pt: Cód. do Produto

en: Order
pt: Pedido

en: Product title
pt: Título do produto

en: Qty.
pt: Qtd.

en: Order history
pt: Histórico de pedidos

en: Product
pt: Produto

en: Order ID
pt: ID do pedido

en: Update report
pt: Atualizar relatório

en: Admin
pt: Administrar

en: Product SKU
pt: SKU do Produto

en: Purchases
pt: Compras

en: Product price
pt: Preço do produto
