UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Date
sr: Датум

en: Weight
sr: Тежина

en: Total
sr: Укупно

en: Price
sr: Цена

en: Order
sr: Редослед
