UC Ordered Products Reports (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Date
uk: Дата

en: Weight
uk: Вага

en: Total
uk: Всього

en: Price
uk: Ціна

en: Customer
uk: Покупець

en: SKU
uk: Артикул

en: Order
uk: Послідовність

en: Product title
uk: Заголовок товару

en: Qty.
uk: Кількість

en: Order history
uk: Історія замовлення

en: Product
uk: Товар

en: Ubercart - extra
uk: Уберкарт - екстра

en: Order ID
uk: ID замовлення

en: Update report
uk: Оновити звіт

en: Donations
uk: Фінансова допомога

en: Admin
uk: Адмін

en: Product SKU
uk: Артикул товару

en: Ordered products
uk: Замовлені товари

en: Purchases
uk: Покупки

en: Product price
uk: Ціна товару
