Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Remove
bg: Премахни

en: Cost
bg: Цена

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: Image
bg: Снимка

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Default
bg: По подразбиране

en: Options
bg: Параметри

en: Price
bg: Цена

en: Order
bg: Поръчка

en: Original
bg: Оригинал
