Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: Image
bn: ছবি

en: Preview
bn: প্রাক-প্রদর্শন

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Order
bn: ক্রম
