Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (14 entries)

en: Attribute
da: Attribut

en: Remove
da: Fjern

en: Cost
da: Omkostning

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: Image
da: Billede

en: Preview
da: Gennemse

en: Default
da: Standard

en: Options
da: Valg

en: Price
da: Pris

en: Order
da: Rækkefølge

en: This !type does not have any attributes.
da: Denne !type har ingen attributter.

en: product
da: vare

en: product class
da: varegruppe
