Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Remove
eo: Forigu

en: None
eo: Neniu

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Order
eo: Ordo
