Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
hi: विशेषता

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Cost
hi: लागत

en: None
hi: कोई नहीं

en: Weight
hi: मान

en: Image
hi: चित्र

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Options
hi: विकल्प

en: Order
hi: क्रम
