Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
id: Atribut

en: Remove
id: Hapus

en: Cost
id: Biaya

en: None
id: Tiada

en: Weight
id: Bobot

en: Image
id: Gambar

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: Options
id: Opsi

en: Price
id: Harga

en: Order
id: Urutan

en: Original
id: Asli

en: Fade
id: Redup
