Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
kk: Атрибут

en: Remove
kk: Өшіру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты
