Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
mr: गुणधर्म

en: Remove
mr: काढा

en: Cost
mr: किंमत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Price
mr: किंमत
