Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ
