Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: None
nn: Ingen

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Price
nn: Pris

en: Order
nn: Sorteringsval
