Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Remove
os: Схаф

en: None
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Default
os: Æнæивд
