Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Remove
sr: Уклони

en: Weight
sr: Тежина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Price
sr: Цена

en: Order
sr: Редослед
