Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Attribute
ta: பண்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Cost
ta: விலை

en: None
ta: இல்லை

en: Weight
ta: எடை

en: Image
ta: படம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Order
ta: வரிசை
