Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Remove
th: เอาออก

en: None
th: ไม่มี

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Price
th: ราคา

en: Order
th: เรียงตาม
