Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Preview
ur: جائزہ

en: Default
ur: طے شدہ
