Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Attribute
es: Atributo

en: Remove
es: Eliminar

en: Cost
es: Coste

en: None
es: Ninguno

en: Weight
es: Peso

en: Image
es: Imagen

en: Preview
es: Vista previa

en: Default
es: Por defecto

en: Options
es: Opciones

en: Price
es: Precio

en: Order
es: Pedido

en: Fade
es: Desvanecer

en: This !type does not have any attributes.
es: Este !type no tiene atributos.

en: product
es: producto

en: product class
es: clase de producto
