Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Attribute
hu: Attribútum

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Cost
hu: Költség

en: None
hu: Nincs

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Price
hu: Ár

en: Order
hu: Rendelés

en: Original
hu: Eredeti

en: Fade
hu: Áttünés

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: This !type does not have any attributes.
hu: !type nem rendelkezik tulajdonságokkal.

en: product
hu: termék

en: product class
hu: termékosztály
