Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (16 entries)

en: Attribute
lt: Požymis

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Cost
lt: Savikaina

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Options
lt: Nustatymai

en: Price
lt: Kaina

en: Order
lt: Tvarka

en: Original
lt: Orginalas

en: Ubercart - extra
lt: Ubercart - papildoma

en: This !type does not have any attributes.
lt: Šis !type neturi jokių požymių.

en: product
lt: prekė

en: product class
lt: Prekės klasė
