Ubercart Option Images (7.x-1.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Attribute
ml: ആട്രിബ്യൂട്ടുകൾ

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: Cost
ml: ചെലവ്

en: None
ml: ഇല്ല

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച
