Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Permissions
az: İcazələr

en: Permission
az: İcazə

en: Save permissions
az: İcazələri yadda saxlayın

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
az: Xəbərdarlıq: Yalnız etibarlı rollara verin; bu icazənin təhlükəsizlik təsirləri var.
