Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Save permissions
sk: Uložiť oprávnenia

en: View order
sk: Zobraziť objednávku

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
sk: Toto oprávnenie sa dedí z kategórie Prihlásený používateľ.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.

en: Delete order
sk: Odstrániť objednávku
