Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: View
af: Wys

en: Active
af: Aktief

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Permissions
af: Regte

en: Permission
af: Permissie

en: Save permissions
af: Stoor permissies

en: Order status
af: Bestestellingstatus
