Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Active
cs: Aktivní

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Print
cs: Tisk

en: Save permissions
cs: Uložit práva

en: Order status
cs: Stav objednávky

en: View orders
cs: Zobrazit objednávky

en: View order @order_id.
cs: Ukázat objednávku č. @order_id.

en: View order
cs: Zobrazit objednávku

en: Delete order @order_id.
cs: Smazat objednávku č. @order_id?

en: Edit order @order_id.
cs: Upravit objednávku č. !order_id.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
cs: Práva byla zděděna z ověřené uživatelské role.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
cs: Varování: Tato práva přiřazujte pouze spolehlivým rolím; Tato práva mají dopad na bezpečnost.

en: Delete order
cs: Smazat objednávku
