Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: Active
et: Aktiivne

en: The changes have been saved.
et: Muutused on salvestatud.

en: Permissions
et: Õigused

en: Permission
et: Õigus

en: Print
et: Prindi

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: Order status
et: Tellimuse olek

en: View orders
et: Vaata tellimusi

en: View order @order_id.
et: Vaata tellimust @order_id.

en: View order
et: Vaata tellimust

en: Delete order @order_id.
et: Kustuta tellimus @order_id.

en: Edit order @order_id.
et: Muuda tellimust @order_id.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
et: See õigus tuleneb sisseloginud kasutaja rollist.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.
