Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Edit
gl: Editar

en: View
gl: Ver

en: Active
gl: Activo

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Permissions
gl: Permisos

en: Permission
gl: Permiso

en: Print
gl: Imprimir

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: Order status
gl: Estado do pedido

en: Edit order @order_id.
gl: editar orde e títulos

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
gl: Este permiso é herdado do rol de usuario rexistrado.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.
