Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: View
hr: Pregled

en: Active
hr: Aktivno

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: Print
hr: Ispis

en: Save permissions
hr: Spremi dopuštenja

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hr: Ovo dopuštenje je naslijeđeno iz korisničke uloge.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hr: Upozorenje: Dopustite samo provjerenim ulogama, ovo dopuštenje ima sigurnosne implikacije.
