Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Edit
kk: Өңдеу

en: View
kk: Қарау

en: Active
kk: Белсенді

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық

en: Save permissions
kk: Құқықтарды сақтау
