Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Active
ku: چالاکە

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: Permission
ku: مۆڵەت پێدان

en: Print
ku: چاپکردن

en: Save permissions
ku: مۆڵەتپێدانەکان هەڵگرە
