Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Active
ne: सक्रिय

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति
