Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: View
pl: Widok

en: Active
pl: Aktywne

en: The changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zapisane.

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Print
pl: Drukuj

en: Save permissions
pl: Zachowaj ustawienia uprawnień

en: Order status
pl: Status zamówienia

en: View orders
pl: Przeglądaj zamówienia

en: View order @order_id.
pl: Zobacz zamówienie @order_id.

en: View order
pl: Zobacz zamówienie

en: Edit order @order_id.
pl: Edytuj zamówienie @order_id.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
pl: Te uprawnienia są dziedziczone według roli zalogowanego użytkownika.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: Delete order
pl: Usuń zamówienie
