Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: Active
ps: فعال

en: Permissions
ps: اجازې

en: Permission
ps: اجازه
