Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Edit
ro: Editați

en: View
ro: Afişează

en: Active
ro: Activ

en: The changes have been saved.
ro: Modificările au fost salvate.

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Permission
ro: Permisiune

en: Print
ro: Printare

en: Save permissions
ro: Salvează permisiunile

en: View orders
ro: Vizualizează comenzile

en: View order
ro: Vizualizează comanda

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
ro: Această permisiune este moștenită de la rolul utilizatorului autentificat.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ro: Avertisment: A se acorda numai rolurilor care prezintă încredere; această permisiune are implicații de securitate.

en: Delete order
ro: Ștergeți comanda
