Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta15) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: View
sr: Преглед

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: Print
sr: Штампај
