Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: View
am: ትይታ

en: Active
am: ገባሪ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Permission
am: ፈቃድ

en: Save permissions
am: ፍቃዶችን አስቀምጥ
