Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: View
ar: عرض

en: Active
ar: نشط

en: security
ar: أمن

en: The changes have been saved.
ar: تم حفظ التغييرات.

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Permission
ar: الصلاحية

en: Print
ar: الطباعة

en: Save permissions
ar: حفظ الصلاحيات

en: Order status
ar: حالة الطلب

en: View order
ar: مشاهدة الطلب

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
ar: هذه الصلاحية منبثقة من دور المستخدم المعرف.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ar: تحذير : هذه الصلاحية تؤثر على الأمن، لا تمنحها إلا للأدوار الموثوق بها.
