Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Active
bn: সক্রিয়

en: Print
bn: প্রিন্ট
