Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Active
bs: Aktivan

en: security
bs: bezbjednost

en: The changes have been saved.
bs: Promjene su sačuvane.

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Permission
bs: Dozvole
