Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Edit
eo: Redaktu

en: View
eo: Vidu

en: Active
eo: Aktiva

en: security
eo: sekureco

en: The changes have been saved.
eo: Ŝanĝoj konserviĝis.

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Save permissions
eo: Konservi permesojn
