Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Edit
eu: Editatu

en: View
eu: Bista

en: Active
eu: Aktiboa

en: security
eu: segurtasuna

en: The changes have been saved.
eu: Aldaketak gorde dira.

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Permission
eu: Baimena

en: Print
eu: Inprimatu

en: Save permissions
eu: Gorde baimenak
