Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Edit
fi: Muokkaa

en: View
fi: Näytä

en: Active
fi: Voimassa

en: security
fi: turvallisuus

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Print
fi: Tulosta

en: Save permissions
fi: Tallenna käyttöoikeudet

en: Order status
fi: Tilauksen tilanne

en: View orders
fi: Selaa tilauksia

en: View order @order_id.
fi: Tarkastele tilausta @order_id.

en: View order
fi: Näytä tilaus

en: Delete order @order_id.
fi: Poista tilaus @order_id.

en: Edit order @order_id.
fi: Muokkaa tilausta @order_id.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
fi: Oikeus on periytetty käyttäjäroolista "autentikoitu käyttäjä".

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.

en: Delete order
fi: Poista tilaus
