Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: View
gu: જુઓ

en: Active
gu: સક્રિય

en: security
gu: સલામતી

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Permission
gu: પરવાનગી
