Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: Active
hu: Aktív

en: security
hu: biztonság

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Ubercart - extra
hu: Übercart - extra

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Print
hu: Nyomtatás

en: Save permissions
hu: Jogosultságok mentése

en: Order status
hu: Megrendelés állapota

en: View orders
hu: Rendelések megtekintése

en: View order @order_id.
hu: @order_id rendelés megtekintése.

en: View order
hu: Rendelés megtekintése

en: Delete order @order_id.
hu: @order_id rendelés törlése.

en: Edit order @order_id.
hu: @order_id rendelés szerkesztése.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hu: Ezt a szerepkört minden azonosított felhasználó megkapja.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
hu: Figyelmeztetés: Ezt csak a megbízható szerepköröknek szabad megadni, mert biztonsági következményekkel jár.

en: Delete order
hu: Megrendelés törlése
