Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: Active
is: Virkt

en: security
is: öryggi

en: The changes have been saved.
is: Breytingarnar hafa verið vistaðar.

en: Permissions
is: Réttindi

en: Permission
is: Réttindi

en: Print
is: Prenta

en: Save permissions
is: Vista réttindi

en: Order status
is: Staða pöntunar

en: View order @order_id.
is: Skoða pöntun @order_id

en: View order
is: Skoða pöntun

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
is: Aðvörun: Veitið aðeins þeim hlutverkum sem þið treystið; þessi heimild hefur öryggisáhrif.

en: Delete order
is: Eyða pöntun
