Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to jv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: View
jv: Tampilan

en: Active
jv: Aktif

en: security
jv: keamanan

en: The changes have been saved.
jv: Owah-owahan uwis disimpen.

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: Print
jv: Céthak

en: Save permissions
jv: Simpen kawenangan

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
jv: Kawenangan iki turunan sākā parāgā panganggo kedaftar.

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
jv: Welingan: Wénéhānā kanggo parāgā sing dipercaya waé; kawenangan iki nduwéni pengaruh marang keamanan situs.
