Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Edit
mn: Засварлах

en: View
mn: Харах

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: security
mn: аюулгүй байдал
