Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Edit
mr: संपादन

en: View
mr: बघा

en: Active
mr: सक्रिय

en: security
mr: सुरक्षा
