Ubercart Order Access (7.x-1.0-beta3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: security
my: လုံခြုံရေး

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Print
my: မိတ္တူထုတ်ရန် (ပရင့်ထုတ်ရန်)
